Küpsiseid

Arfiline’i veebisaidi kasutamisel kuvatakse kasutajale akent teatega, et veebisait kasutab küpsiseid. Kui nõustute küpsiste vastuvõtmisega, on küpsiste kasutamise õiguslik alus kasutaja nõusolek ning te kinnitate, et olete tutvunud teabega küpsiste ja nende kasutamise eesmärkide kohta.

Miks kasutab Arfiline küpsiseid?

Me kasutame küpsiseid, et muuta veebisaidi kasutamine meeldivamaks ja tagada selle veatu toimimine.

Teave küpsiste kohta.

Te olete meie veebisaidi avanud mõne brauseriga, näiteks Chrome’i, Firefoxi, Safari, Edge’i, Opera või mõne teisega. Küpsised (cookies) on teave, mida brauser saab ja salvestab sel ajal, kui te kasutate meie veebisaiti. Järgmine kord, kui meie veebilehte uuesti külastate, mäletab brauser teie toiminguid ja teeb mõned neist teie eest ise ära, näiteks valib kasutatava keele või määrab küpsiseid puudutava teate kuvamise. Küpsiste abil saab veebisait salvestada külastaja brauseri seadeid, neid ära tunda ja sobivalt reageerida. Küpsistega seotud teavet ei kasutata teie isiku tuvastamiseks ega selleks, et saaksime andmeid teie internetis navigeerimise kohta.

Me kasutame Google Analyticsit.

Arfiline’i veebisaidil tarvitatakse Google Inc. loodud programmi Google Analyticsi küpsiseid. Google Analyticsi küpsiseid kasutatakse meie veebisaidi sisu paremaks muutmiseks ja kohandamiseks kasutajate vajadustele. Lisateavet Google Analyticsi teenuse osutamise tingimuste kohta saab veebisaidilt.

Kui soovite, et Arfiline ei saaks teavet teie toimingute kohta meie veebisaidil, peate aktiveerima Google Analyticsist loobumise brauseri lisandmooduli. See lisavahend suhtleb Google Analyticsiga JavaScripti abil (fail ga.js), mis näitab, et andmeid selle veebisaidi külastuse kohta ei tohi Google Analyticsile saata.

Kuidas oma küpsiste seadeid hallata?

Küpsiseid saab hallata oma brauseri seadetes, kust saate valida, milliseid küpsised soovite vastu võtta ja millised tuleb kustutada. Teil on alati võimalik küpsistest keelduda ja kustutada need oma brauserist, millesse need on salvestatud. Küpsiste haldamise koht sõltub teie kasutavast brauserist. Täpsemat teavet selle kohta, kuidas korraldada või kustutada oma brauserisse salvestatud küpsiseid, saate oma brauseri veebisaidilt.

Üksikasjalikku teavet küpsiste, nende liikide, kasutamise ja kustutamise kohta (inglise keeles) leiate veebisaitidelt ec.europa.eu ja allaboutcookies.org